Неодноразово звертався до клініки за медичною допомогою. З першого разу сподобалося дуже тепле і турботливе відношення до мене. Завжди оперативно оформлювали необхідні документи і лікарі приймали згідно запису по часу. Моя дружина теж почала користуватися послугами клініки. Дуже вдячні персоналу.
