Хочу висловити подяку лікарю-гінекологу Власовій Ользі Анатоліївні. Це дуже уважна, доброзичлива жінка. Дуже ніжна при огляді. У мене був поганий досвід із лікарями-гінекологами, я не ходила на огляд майже чотири роки, а коли завагітніла і потрапила до Ольги Анатоліївни – пройшла вагітність як принцеса! Дуже сильно її рекомендую!!!

Прием гинеколога-эндокринолога

Ведение беременности с НСЗУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed