Хочу висловити подяку лікарю-гінекологу Власовій Ользі Анатоліївні. Це дуже уважна, доброзичлива жінка. Дуже ніжна при огляді. У мене був поганий досвід із лікарями-гінекологами, я не ходила на огляд майже чотири роки, а коли завагітніла і потрапила до Ольги Анатоліївни – пройшла вагітність як принцеса! Дуже сильно її рекомендую!!!
