Я, Шумінов Ю.В., хочу виразити подяку працівникам клініки «Адастра», а також лікарю-неврологу Петулько В.Г., який є висококваліфікованим і досвідченим лікарем, і успішно допомагає з лікуванням. Я рекомендую цього лікаря і заклад, бажаю їм успіхів і підтримувати такий рівень сервісу і надалі!
