Хочу подякувати Медичний центр «Адастра» за добре ставлення лікарів, до яких я звернувся: це лікар Громов В.В., все було безболісно і комфортно. Був на УЗД Зуєвої О.А. дуже досвідчений лікар, все гарно і уважно оглянула і доступно роз’яснила. Також дякую Донцовой Н.В, за те, що був на прийомі у кваліфікованого лікаря, яка вселила в мене надію на повне одужання. Всьому колективу і рецепшену дуже дякую!
