Хочу подякувати лікарю Гаврилюк О.В. за високий професіоналізм і уважне ставлення. Прийом пройшов у спокійній доброзичливій атмосфері. Лікар детально вислухав, все доступно пояснив і дав чіткі рекомендації про лікування. Відчувається щира турбота про пацієнте та бажання допомогти. Після прийому залишилось лише позитивне враження і впевненність, що я в надійних руках. Щиро дякую за вашу працю, людяність та підтримку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed