Хочу подякувати клініці «Адастра» взагалі за сервіс, доступність до інформації, консультації чи по телефону, чи онлайн. Велике дякую хірургу Мороз Світлані Володимирівні, лікар чудово провела видалення, надала рекомендації та план подальших дій. Максимум уваги, дуже вічлива та комунікабельна. Це про те, коли з першої консультації хочеться довірити своє здоров’я!
