Хочу подякувати персоналу та лікарю Власовій О.А. за високий рівень спеціалісті, допомогу завжди на зв’язку. Дуже допомогла мені при ведені вагітності. Завдяки лікарю мої пологи пройшли прекрасно! Дякую велике центру Адастра, персоналу і окремо велике дякую Власовій О.А., дуже допомогла!

Прием гинеколога-эндокринолога

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed