Хочу подякувати персоналу та лікарю Власовій О.А. за високий рівень спеціалісті, допомогу завжди на зв’язку. Дуже допомогла мені при ведені вагітності. Завдяки лікарю мої пологи пройшли прекрасно! Дякую велике центру Адастра, персоналу і окремо велике дякую Власовій О.А., дуже допомогла!
