Я, Озерика Марія Віталіївна, вдячна за професійне обслуговування, чуйних та турботливих лікарів, медсестр та персонал. Дуже сподобалась атмосфера, ви ввічливі та готові надати допомогу. Бажаю Вас надалі професійного зростання, розширення та здоров’я всьому персоналу!!
