Я, Посполіта Ольга Вікторівна, дуже вдячна всьому мед.персоналу, особливо гастроентерологу Донцовій Наталії Львовні, ендоскопісту Громову Володимиру Володимировичу. Дякую дівчаткам з рецепції та маніпуляційного кабінету. Гінекологу Власовій Ользі Анатоліївні. Дякую за все! Процвітання та мирного неба над вашими голівоньками!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed