Я, Посполіта Ольга Вікторівна, дуже вдячна всьому мед.персоналу, особливо гастроентерологу Донцовій Наталії Львовні, ендоскопісту Громову Володимиру Володимировичу. Дякую дівчаткам з рецепції та маніпуляційного кабінету. Гінекологу Власовій Ользі Анатоліївні. Дякую за все! Процвітання та мирного неба над вашими голівоньками!
