Я, Чупакіна Людмила Олександрівна, потрапила до клініки «Адастра» за рекомендацією моєї подруги. Дуже гарний, професійний, уважний лікар УЗД (Зуєва Оксана Олександрівна). Гарний дбайливий персонал у прийомному відділенні та реєстратурі. Все гарно організовано, можна пройти всі етапи обстеження та лікування в одному місці. Дякую вам за професіоналізм та турботу!
