Стою на огляді по вагітності у Власової Ольги Анатоліївни. Дуже кваліфікована та уважна лікар, з нею я маю спокій та впевненість.

А також завдячую Прілоус Зої Володимирівні за мої одужавші мигдалики, які були приведені в здоровий стан із дуже поганого хронічного запалення. В цілому дуже задоволена роботою клініки «Адастра», завжди привітні адміністратор і касир, хороші медсестри, ввічливі і уважні, і, що головне для мене, домашня атмосфера в клініці, що навіть немає відчуття, що ти в лікарні. Ніби вдома. Дякую, ви чудові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed