Дякую всім працівникам клініки за привітність, тепло та увагу з першого кроку пацієнта, професіоналізм та людяність. Особливо хочу подякувати гастроентерологу Донцовій Наталії Львівни, комплексно підходить до розгляду проблеми пацієнта як у дослідженні, так і у призначеннях.
Подяка Зуєвій Оксані Олександрівні, завжди чутливо і професійно проводить обстеження, заспокоїть і зігріє сердечно.
Дякую Мороз Світлані Володимирівні за професійний підхід, всебічне призначення обстежень та лікування.
Рекомендую центр для обстежень та отримання позитивних результатів лікування.
