Хочу щиро подякувати Зуєві О.О. та Донцовій Наталії Львівні. Це просто Феї медичних обслідувань та любові до нас-пацієнтів. Дуже детально та професійно підходять до лікування, дуже бережно з урахуванням всіх особливостей підбирають варіанти лікування та відновлення.
Дякую Вас за професіоналізм та залученість, бажання допомогти та повернути здоров’я. За дуже прості пояснення діагнозу без залякувань та з перспективами на одужання.
Особливе дякую з вегетаріанство та підбір ліків.
