Я, Антонова Юлія Олександрівна, хочу висловити вдячність лікарю Петулько Вітольду Григоровичу. Це спеціаліст високого профілю, який має великий досвід у своїй справі. Зі своїми проблемами живу вже довгий час, багато до кого зверталась, але результату покращення не відзначалось. Звернувшись до Вітольда Григоровича – ми розібрали причину моєї проблеми та визначали оптимальний курс лікування. З що я дуже вдячна!
Також хочу висловити подяку дівчатам з рецепції, які завжди зустрічають усіх відвідувачів з привітною усмішкою. Завжди підкажуть до кого звернутись у разі виникнення питань. Дякую Вам за плідну працю!
Клініку «Адастра» рекомендую усім, хто хоче отримати гарне ставлення до свого здоров’я!
