Я, Олійник Надія Вікторівна, хочу висловити свою велику подяку «Адастрі» та її лікарям за ретельний та індивідуальний підхід до мене, так як завжди зволікала проходити планові обстеження у зв’язку непередбачуваного страху та ситуацій, але завдяки вам і вашим висококваліфікованим спеціалістам та персоналу хочу приходити на обстеження та лікування кожного дня:) Мені дуже все сподобалось!
Мій лікар та моя надія Гаврилюк Олена Володимирівна. Дякую!!!
Всі зірки – вони ваші! Дякую усім, хто в «Адастрі»!!!
