Я, Олійник Надія Вікторівна, хочу висловити свою велику подяку «Адастрі» та її лікарям за ретельний та індивідуальний підхід до мене, так як завжди зволікала проходити планові обстеження у зв’язку непередбачуваного страху та ситуацій, але завдяки вам і вашим висококваліфікованим спеціалістам та персоналу хочу приходити на обстеження та лікування кожного дня:) Мені дуже все сподобалось!

Мій лікар та моя надія Гаврилюк Олена Володимирівна. Дякую!!!

Всі зірки – вони ваші! Дякую усім, хто в «Адастрі»!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed