Постійна клієнтка клініки – Паламаренко Наталія, щиро вдячна клініці за уважний підхід. Кожен прийом починається з уважності персоналу реєстратури і закінчується чітким діагностуванням з детальними рекомендаціями щодо лікування. Всі питання гінекології та гастроентерології довіряю виключно Адастрі вже 7 років! Дякую та бажаю вдячних клієнтів!
