Дякую лікарю Громову Володимиру Володимировичу за професіоналізм, підтримку, розуміння пацієнта та гарний настрій. Процедуру гастроскопії роблю не вперше, але щоб вона пройшла так легко – то це вперше. Дуже дякую!
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Опублікувати коментар
Δ