Дякую лікарям за чудовий прийом. Лікарю ендокринологу Оніщенко В.С. за уважність і професійність. Дуже гарний та компетентний лікар гінеколог-ендокринолог Гаврилюк О.В. все дуже детально розповіла та заспокоїла. Також дуже вдячна лікарю кардіологу за розуміння і змогу прийняти, обстежити.
