Дякую клініці за кваліфікованих лікарів та вашу турботу! Кожного разу звертаюсь до вашого закладу та отримую кваліфіковану допомогу. Кожен із Вас несе турботу за наше здоров’я. Також дякую дівчатам на рецепції, всі дуже уважні!
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Опублікувати коментар
Δ