Хочу подякувати лікаря Власову О.А. за гарне відношення, дуже гарно робить свою роботу, зауважень не маю. Дуже гарний лікар, завжди готова вислухати. Дівчата на рецепції милі і добрі, ввічливі до людей, дуже задоволена їхньою роботою!
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Опублікувати коментар
Δ