Я, Максімова Інна Анатоліївна, хочу виразити велику вдячність лікарю-неврологу Петулько В.Г. за уважність до пацієнтів та професіоналізм. Також відмітити привітність та уважність персоналу з рецепції. Дуже велике дякую!
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Опублікувати коментар
Δ