В клініці «Адастра» лікуюсь вже не один рік у багатьох лікарів: терапевт, гінеколог, лор, ендокринолог, уролог, гастроентеролог, невропатолог, УЗД, лабораторія. Усі лікарі та медсестри професіонали. Дуже вдячна їм за допомогу в моєму одужанні. Бажаю розвитку і процвітання, здоров’я всьому персоналу клініки.
