Сьогодні ми з дочкою і онукою були у цьому медичному центрі. Був візит до ЛОР-лікаря, процедура промивання мигдаликів і УЗД слинних залоз, УЗД черевної порожнини і нирок. Всім задоволені. Все тут проходить на вищому рівні. Лікарі вищої категорії. А особлива подяка дівчаткам які на рецепції, без їх допомоги ми б не змогли зробити всі процедури, відвідати лікаря, бо ми з дочкою були з маленькою дитиною 6 місяців.
Дівчата допомогли в усьому починаючи з одягання бахіл до їх зняття. Вони забавляли нашу малечу, поки ми були у лікаря і на процедурах. Дуже приємно заходити в цей заклад, коли тебе зустрічають такі усміхнені робітниці-дівчата і допомагають в усьому.
