Звертаюсь в «Адастру» к лікарю Гаврилюк Олені Володимирівні вже третій рік. Дуже уважний, чуйний лікар. Завжди звертає увагу на мій стан та скарги, вчасно реагує. Дуже гарне обслуговування лікаря та клініки. Всім рекомендую!
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Опублікувати коментар
Δ