Дуже дякую доктору ендокринологу Онищенко Валерії. Позитивний грамотний спеціаліст, знаток своєї справи!!! А також центру «Адастра-Дніпро» за розуміння та допомогу.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Опублікувати коментар
Δ