Звернулась до Вашої клініки за порадою знайомої, була на прийомі у лікаря Прилоус З.В. Уважна, приємна, чудовий професіонал. Поставила діагноз, зробила хороше призначення, дівчата з маніпуляційної поставили крапельниці, чудові професіонали. Дякую дівчатам та рецепції, все розказали, провели до кабінету. Приємно вражена, процвітання Вам!
