Сьогодні була на прийомі у лікаря Зуєвой О.О., дуже задоволена. Оксана Олександрівна дуже уважна, професійний, грамотний лікар. Буду рекомендувати знайомим. Окрема подяка дівчатам на рецепції, всі привітні, все поясняють, гарне відношення до пацієнтів. Дякую всім працівникам вашої клініки! Миру вам та процвітання!
