Сьогодні була на прийомі у лікаря Зуєвой О.О., дуже задоволена. Оксана Олександрівна дуже уважна, професійний, грамотний лікар. Буду рекомендувати знайомим. Окрема подяка дівчатам на рецепції, всі привітні, все поясняють, гарне відношення до пацієнтів. Дякую всім працівникам вашої клініки! Миру вам та процвітання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed