Була на прийомі у гінеколога-ендокринолога Олени Володимирівни Гаврилюк. Дуже сподобався турботливий та професійний підхід. Обширно і зрозуміло розповідає та пояснює процеси, які відбуваються в організмі у жінок. Лікування тільки призначила, тому з часом подивимося як подіє. Але наразі, перед призначенням лікування, пройшла повне обширне обстеження і тільки тоді визначила схему.
