Я, Смичкович Сергій Вячеславович, хочу висловити велику вдячність лікарю-ендокрінологу Оніщенко Валерії Сергіївні. Під час лікування у ЛОРа Прилоус Зої Володимирівни при обстеженні були виявлені показання до обстеження у ендокринолога. На даний момент прохожу обстеження. Рівень професіоналізму, уважності та відповідальності неможливо переоцінити. Отримав дуже грунтовні та професійні роз’яснення, поради та призначення. Буду звертатися надалі! Ряд колег-співробітників та знайомих, які зверталися до Валерії Сергіївні – у всіх найкращі відгуки та рекомендації.Дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed