Я, Сторчак Олександр Вікторович, висловлюю подяку лікарю Громову В.В. за високий професіоналізм, хороше відношення, увагу та людяність. Дякую дівчатам маніпуляційної і рецепції, всі привітні, уважні, з посмішкою, приємно звертатись. Бажаю процвітання, миру найкращій клініці!
