Хочу подякувати лікаря-гінеколога Гаврилюк Олена Володимирівну. Це неймовірний Лікар, яка завжди уважно вислухає, надасть повну та вичерпну інформацію, застосує комплексний підхід до вирішення проблеми. Окрема фішка закладу, за яку я неймовірно вдячна, – можливість провести консиліум лікарів та обрати найкраще вирішення. Дякую Олені Володимирівні за ВСЕ!
Бажаю клініці розвитку та процвітання!
