Хотіла виразити велику подяку лікарю Олені Володимирівні. Олена Володимирівна професіонал! Вона чуйна, душевна, доброзичлива, розуміюча, делікатна! Нам дуже пощастило, ми щасливі, що у нас є можливість контактувати з Оленою Володимирівною. Велике дякую їй за працю!
