Велика подяка лікарю травматологу Літвину Валерію Володимировичу за гарну професійну консультацію. Все пояснив зрозумілими словами, вселив впевненість в процесі лікування. Я була рішуча до лікування, а після прийому у лікаря ще більше впевнена щодо одужання!
