Проходила гастро- та колоноскопію у лікаря Громова В.В. Незважаючи на те, що сама процедура досить неприємна, все пройшло нормально, і це завдяки професійності лікаря. Величезна подяка за підтримку під час самої процедури та консультацію після. Я залишилась дуже задоволена, та всім раджу звертатися до цього лікаря в «Адастрі».
