Я, Смичкович Сергій Вячеславович, хочу висловити велику вдячність лікарю-ендокрінологу Оніщенко Валерії Сергіївні. Під час лікування у ЛОРа Прилоус Зої Володимирівни при обстеженні були виявлені показання до обстеження у ендокринолога. На даний момент прохожу обстеження. Рівень професіоналізму, уважності та відповідальності неможливо переоцінити. Отримав дуже грунтовні та професійні роз’яснення, поради та призначення. Буду звертатися надалі! Ряд колег-співробітників та знайомих, які зверталися до Валерії Сергіївні – у всіх найкращі відгуки та рекомендації.Дякую!
