Була на прийомі у лікаря Донцової Наталі Львівни. Я залишилась у захваті. Окрім того, що лікарка дуже досвідчена, вона ще й дуже чуйна та привітна. Відчувається, що людина справді на своєму місці – любить людей, розуміє їх, любить допомагати. Щиро кажучи, за 29 років життя, навіть мати мені стільки раз не сказала «рідненька», скільки сказала Наталя Львівна. Дуже вдячна за щирість, тепло та професіоналізм!
