Хочу висловити щиру подяку спеціалістам клініки, лікарю УЗ діагностики Зуєвій Оксані Олександрівні та лікарю-ендоскопісту Громову Володимиру Володимировичу за іх професіоналізм, увагу та чудові людські якості. Це кращі фахівці, яких я зустрічала у своєму житті. Бажаю здоров’я всім працівникам клініки та пацієнтам, а кліниці процвітання.
