Хочу висловити щиру подяку спеціалістам клініки, лікарю УЗ діагностики Зуєвій Оксані Олександрівні та лікарю-ендоскопісту Громову Володимиру Володимировичу за іх професіоналізм, увагу та чудові людські якості. Це кращі фахівці, яких я зустрічала у своєму житті. Бажаю здоров’я всім працівникам клініки та пацієнтам, а кліниці процвітання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed