Щиро дякую лікарні «Адастра»! Звертаюсь в клініку не в перший раз. Завжди ставлять вірні діагнози, лікування допомагає з першого дня прийому.
Особлива вдячність Петулько Вітольду Григоровичу, лікар невролог від Бога! Дякую!
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Опублікувати коментар
Δ