Хочу висловити найщиріші слова подяки лікарям неврологу Вітольду Григоровичу та лікарю УЗД Оксані Олександрівні за професіоналізм, уважне ставлення до проблеми пацієнта, бажання допомогти і фаховість! Вітольд Григорович – Професіонал з великої літери! Уважно вислухав скарги, поставив правильні уточнюючі питання, призначив додаткові дослідження, внаслідок чого – зрозумілий курс лікування, який за тиждень вже приніс мені полегшення (звернулася зі скаргами на головний біль, який просто вже мене замучив). Оксана Олександрівна – чутка, уважна, професійна. Уважно продивилась всі судини на доплерографії судин голови та шиї, зробила акцент на тому, що є вже деформації судин (невелички бляшки) і рекомендувала цим питанням невідкладно зайнятися. Дуже дякую керівництву клініку за такий класний професійний склад вашої команди! Вже не перше моє звернення у цю клініку по різних питаннях, і рівень спеціалістів завжди вражає (в гарному сенсі цього слова). А якщо додати класну організацію робочого процесу (запис на час, завжди вчасний прийом лікаря без очікувань, комфортне місце в холі для очікування, навіть кава-апарат є ;)), то це просто супер! Мирного неба всім нам, а клініці – процвітання і вдячних клієнтів! З повагою і вдячністю, Ольга Котляр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed