Я, Хребет Анна Григорівна, хочу висловити свою щиру подяку лікарю-гастроентерологу Філіпповій Аллі Григорівні за професійну консультацію, роз’яснення моєї проблеми та рекомендації щодо лікування. Вже більше півроку мучуся з моєю проблемою і зараз бачу, що призначення працюють. Дякую за професіоналізм та добре, чуйне лікарське серце. Низький уклін за вашу роботу. Дякую «Адастрі» за відмінний сервіс!
