Я, Абрамова Марина Павлівна, хочу дуже подякувати лікарю, який проводив мені гастроскопію. Все пройшло в дуже доброзичливій і гарній атмосфері. Я трохи хвилювалася, але лікар зміг заспокоїти мої хвилювання. Сама процедура пройшла безболісно і комфортно. В інших клініках процедура була менш приємною. В «Адастрі» ліка дуже врівноважений і приємний, до нього хочеться йти на прийом. Дякую за якісне обслуговування!
