Я, Абрамова Марина Павлівна, хочу дуже подякувати лікарю, який проводив мені гастроскопію. Все пройшло в дуже доброзичливій і гарній атмосфері. Я трохи хвилювалася, але лікар зміг заспокоїти мої хвилювання. Сама процедура пройшла безболісно і комфортно. В інших клініках процедура була менш приємною. В «Адастрі» ліка дуже врівноважений і приємний, до нього хочеться йти на прийом. Дякую за якісне обслуговування!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed