Дуже задоволена працею медсестричек Алли та Наталі. Дівчата уважні, професійні, позитивні. Добрі от слова ДОБРО. Мені дуже повезло з ними та вашою клінікою.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Опублікувати коментар
Δ