Я, Бондаренко Наталія Григорівна, хочу виразити щиру подяку колективу мед. центру «Адастра» за якісне та професійне обслуговування. Особливо дякую лікарю-гастроентерологу Донцовій Н.Л. Моє враження – це лікар від бога, професійні якості на вищому рівні, дуже доброзичлива, привітна та уважна. Бажаю колективу клінікі процвітання і тільки вдячних пацієнтів.
