Я, Бондаренко Наталія Григорівна, хочу виразити щиру подяку колективу мед. центру «Адастра» за якісне та професійне обслуговування. Особливо дякую лікарю-гастроентерологу Донцовій Н.Л. Моє враження – це лікар від бога, професійні якості на вищому рівні, дуже доброзичлива, привітна та уважна. Бажаю колективу клінікі процвітання і тільки вдячних пацієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed