Я, Бережна Олена Володимирівна, хочу висловити величезну подяку гінекологу Гаврилюк Олевні Володимирівні та гастроентерологу Донцовій Наталії Львовні! Це золоті лікарі, які не просто назначають вірне та працююче лікування, а ще й дуже підтримують. Ще хочу відмітити Зуєву Оксану Олександрівну – лікаря УЗД. Це найретельніше УЗД в моєму житті. Дякую за таку сімейну обстановку, клініка чудова, в яку ідеш без страху, як до друзів.
