Клініку відвідую багато років, ходжу до різних лікарів, жодного разу не було негативу, всім задоволена. Але особиста подяка Гаврилюк О.В. та Власовій О.А. за нашу маленьку донечку. Звернулась в клінику 3 роки тому, з бажанням народити другу дитину, самостійно з чоловіком не виходило. Завдякі професійним порадам лікарів в плануванні дитини (лікар Гаврилюк О.В.) та турботливому веденню вагітності (лікар Власова О.А) ми з чоловіком вдруге стали батьками. Отримавши позитивний наслідок є бажання звернутися до цих чудових спеціалістів щє і за синочком:) Чекайте нас)
