Готуюсь до вагітності, здаю всі аналізи та обстеження. Приходжу в «Адастру» вже вдруге після отримання результатів. Попереду ще лікування, продовжуватиму спостерігатися. Медичний центр великий, є всі необхідні мені лікарі, дівчата на рецепції приємні, завжди йдуть на зустріч та підбирають комфортний час.
