Хочу залишити свій відгук та високо оцінити кваліфікацію спеціалістів, які працюють в кліниці Адастра Дніпро. Пройшла лікування у невролога Продченко Оксани Миколаївни, яку вважаю Лікарем з високої літери. Зараз відвідую у кліниці курс масажа у масажиста – реабілітолога Євгена. Дуже задоволена професійністю, відношенням спеціаліста. Завжди вчасно, ніяких затримок у часах відвідувань; завжди з посмішкою, позитивним ставленням.
Також хочу виразити слова вдячності дівчатам на рецепції- попереджають завчасно про часи прийому, нагадують, завжди чемні, привітні.
В кліниці дуже чисто, бахіли на вході. Приємно відвідувати)
Всім рекомендую!
